Informacje o firmie

 

 Nasze cele.Kompuserw.PL to platforma zrzeszająca firmy informatyczne z całej Polski mająca za zadanie wzajemne promowanie zrzeszonych podmiotów oraz pomoc w działaniach biznesowych przez budowanie wspólnej marki. 

Firmy współpracujące z Kompuserw.PL są starannie wybierane spośród setek firm zajmujących się szeroko pojętą działalnością informatyczną , co pozwala na zaproponowanie naszym Klientom specjalistycznych usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Jednocześnie każda firma , mając na uwadze , że pracuje nie tylko na własną opinię , ale również na promocję całej platformy, wykonuje przyjęte zlecenia na takim poziomie , aby obsłużony przez nią , zadowolony Klient był naszą najlepszą wizytówką. 

Wszystkie przedsiębiorstwa zrzeszone z nami mają długoletnie doświadczenie informatyczne , są znane w swoich regionach , a wspólna marka pod jaką występują powoduje , że Klient , który zwróci się do nich ze swoim problemem czuje , że ma po swojej stronie silnego , stabilnego partnera. 

 

Organizacja .

 

Podejmując współpracę z lokalnymi firmami informatycznymi chcemy zapewnić dostęp do naszej sieci serwisowej na obszarze całego kraju. Jednocześnie staramy się , aby w żadnym rejonie Polski nie działały na wspólnym obszarze dwa przedsiębiorstwa zrzeszone w naszej platformie . Dzięki temu każda firma otrzymująca zlecenia może się skupić jedynie na należytej staranności ich wykonywania . 

Choć wychodzimy z założenia , że nie zawsze niska cena jest przepustką do otrzymania zlecenia przedsiębiorstwa , które z nami współpracują mają zupełną dowolność w ustalaniu ekonomicznych aspektów swojej działalności w oparciu o znajomość lokalnych realiów i konieczność zrównoważenia ekonomicznej satysfakcji Klienta z jego satysfakcją z dobrze wykonanej pracy .

 

Nasze dewiza.

 

Ktoś kiedyś powiedział: "Zadowolony Klient powie o tobie trzem następnym , niezadowolony powie dziesięciu". Mało gdzie hasło to przekłada się tak bezpośrednio na promocję działalności firmy , jak w branży informatycznej . Tutaj , gdzie potrzeby Klientów są tak różne , a do tego tak ważna jest umiejętność ich właściwego rozpoznania , tylko na prawdę dużej klasy fachowcy są w stanie im sprostać. 

 

 

    Współpracują z nami: