Nasza oferta

 

Co proponujemy...Zakres usług , jakie możemy zaproponować jest bardzo szeroki i obejmuje cały przekrój potrzeb informatycznych naszych Klientów :

- sprzedaż zestawów komputerowych
- naprawa , instalacja i konfiguracja komputerów PC
- naprawa sprzętu drukującego , w szczególności drukarek HP i OKI
- naprawa innego sprzętu peryferyjnego (monitory , zasilacze)
- naprawa zasilaczy UPS
- instalacja i konfiguracja oprogramowania (Windows, Linux)
- instalacja i zarządzanie sieciami komputerowymi
- instalacja dostępu do internetu
- projektowanie, wykonanie, promocja i pozycjonowanie stron internetowych
- instalacja i zarządzanie telefonią internetową VOIP

 

Komu proponujemy...

 

Naszymi potencjalnymi Klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa , niewielkie firmy , jak i osoby prywatne . Każdy ma swoje szczególne potrzeby , które jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualnie podchodząc do każdego Klienta. Działający i prawidłowo skonfigurowany komputer , drukarka drukująca bez zacięć czy bezawaryjne łącze internetowe są dziś nie tylko podstawą sprawnie działającej firmy z każdej branży , ale również dają gwarancję swobodnego przepływu informacji , nieskrępowanych kontaktów towarzyskich i dostępu do wielu usług potrzebnych w każdym domu . 

 

Na jakich zasadach...

 

Każdemu naszemu Klientowi , bez względu na to , czy jest to firma , czy Klient prywatny, proponujemy obsługę na takim samym , najwyższym poziomie . Działamy w oparciu o stałe umowy serwisowe , jak i o zlecenia pojedyncze , mając nadzieją , że każdy zadowolony Klient powierzy nam ponownie swój sprzęt.

Ze względu na to , że każda zrzeszona z nami firma ma pod opieką Klientów z rejonu swojej działalności , w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen , jak i trybu obsługi zleceń zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi partnerami w zakładce PARTNERZY

Klientów zainteresowanych podjęciem z nami współpracy na terenie większym , niż obszar działalności jednego naszego partnera , prosimy o skontaktowanie się z naszą centralą , dane do kontaktu znajdują się w zakładce KONTAKT.  Nasz pracownik skoordynuje współpracę naszych partnerów w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Zleceniodawcy.

 

 

 

    Współpracują z nami: